Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбулось чергове заняття в Школі молодого профактивіста
 

 8 лютого п.р.відбулось  чергове засідання в Школі молодого профактивіста Федерації профспілок області.

    На початку засідання Світлана Анпольська - заступник Голови ФПО  презентувала слухачам Буклет “Про роботу Школи молодого профактивіста Федерації профспілок Вінницької області”, випуск  якого було приурочено до Всеукраїнського профспілкового форуму ”Кращі практики профспілкового навчання (обмін досвідом)”.

    Головним правововим інспектором праці Апарату ФПО Вадимом Шевчуком було проведено тренінг ”Колективно-договірне регулювання соціально-трудових відносин (законодавчі аспекти, проблеми, досвід)”.

   В ході тренінгу він звернув увагу слухачів на те, що сьогодні, коли відбувається тотальний наступ на права трудівників, саме шлях колективних переговорів і домовленостей є самим перспективним у досягненні балансу інтересів працівників та роботодавців.

   Слухачі ознайомилися з методикою укладення колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях, взяли активну участь в обговоренні змісту конкретних розділів колективного договору. Результатом дискусії стало розуміння того, що кожен член профспілки має реально та конкретно відчувати на собі дію колдоговору.

   Підсумки дискусії підвела заступник Голови Федерації профспілок області Світлана Анпольська.

   

 


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab